понеділок, 16 січня 2023 р.

Поїхав знову в студію. По графіку світло мали виключити о 12-й. Технік попросив приїхати о 9 ранку, щоб точно вписатися, щоб не було, як минулого разу.
9:30: тільки-но поставили мікрофони, зробили кілька коротких дублів, і світло хєрак. Записався.
Вирішив уже додому не їхати. Пішов у Чайний клуб за пуером. Думав, тут гуляння займе багато часу, але все досить близько. Прийшов назад, засів у кафе (хоч поснідаю нормально), посиджу та піду у студію чекати на світло. Капець оце, рано вставати, ще й дарма, брррр.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Я в чомусь навіть заздрю тим, хто любить природу, сад, дачу і те.пе. Чого так склалося зі мною — довга історія, яка сягає коренями дитинства...