понеділок, 6 січня 2025 р.

Пробую використовувати макбук за призначенням, навіть виходить. Встановив прогу tonecentral для гітарного міді-процесора та підкоригував деякі звуки, стало цікавіше. Відеомонтаж — це ще попереду.
***
У мене є декілька аранжувань іранських тем, але з 2022 року я відмовлявся від ідеї робити на них відео, бо це ж Іран, шахеди і т.д., тепер існує пеаний асоціативний ряд. Потім згадав, що кубинську музику тут як грали, так і грають, а сальсу як танцювали, так і танцюють, хоча Куба, комуністи, совок і т.д. До того ж, певні теми відносяться або до дореволюційного періоду в Ірані, або це творчість артистів, які жили за межами Ірану після революції.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Я в чомусь навіть заздрю тим, хто любить природу, сад, дачу і те.пе. Чого так склалося зі мною — довга історія, яка сягає коренями дитинства...