понеділок, 11 липня 2022 р.

Оце подивишся на ці кабаки, на ці виступи з мізерними гонорарами, на ці уроки, яких усього кілька на тиждень, і думаєш: може, оце вчити якусь мову типу джаваскріпт чи ще якусь айтішну хрєнь. Навіть якщо повернеться довоєнне завантаження, тут ще питання, що це по суті змінить. Бо ті ж запити, ті ж кабаки, сольної роботи нуль, варіантів просувати себе як соліста нуль, реалізації композиторської роботи нуль, ну а так хіба що бабло суттєве було б. Іноді накатує настрій, особливо коли відчуття колеса, у якому крутишся і не розумієш, нащо.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Я в чомусь навіть заздрю тим, хто любить природу, сад, дачу і те.пе. Чого так склалося зі мною — довга історія, яка сягає коренями дитинства...