вівторок, 7 червня 2022 р.

Ура. Я перейшов у стадію, коли я ходжу по квартирі, розмовляю, шось насвистую і туплю. Учорашня поїздка до чайної спричинила терапевтичний ефект, як я й хотів. Це означає, що я починаю жити. Думав сьогодні взятися за два аранжування діснеєвських пісень під фламенко, що їх мені замовив один чувак. Але сьогодні, мабуть, головна програма — ходити і тупити. Але треба помірно тупити. Бо оце запалив паличку у кімнаті, пішов на кухню, повертаюся, а вона горить, бо я її не потушив. До речі, палички Safal — суперзнахідка, мій фаворит.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Я в чомусь навіть заздрю тим, хто любить природу, сад, дачу і те.пе. Чого так склалося зі мною — довга історія, яка сягає коренями дитинства...