понеділок, 18 квітня 2022 р.

Я у моральній дилемі. Я розумію, що вбивства невинних людей за межею людяності. Але якщо б по якомусь рашкінському населеному пункту йобнуло ракетами та вбило кількасот цивільних, я б не став вважати це чимось ненормальним. Що більше їх там здохне, тим краще. Військові, не військові, все одно. Вони розмовляють з нами мовою масових вбивств — значить самі зрозуміють такі меседжі.
Але от проблема, порушення міжнародного права не заохочуватимуть партнери, які допомагають зі зброєю.
Та й на запорєбрік загалом це б, мабуть, не подіяло ніяк, бо їм же ж похєр на своїх передусім.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Я в чомусь навіть заздрю тим, хто любить природу, сад, дачу і те.пе. Чого так склалося зі мною — довга історія, яка сягає коренями дитинства...