***
Експеримент показав, що для того, щоб з'явилося хоч трохи енергії на якесь нове аранжування, треба було кілька днів примушувати себе взагалі не братися за гітару, хоча був компульсивний поклик. Це важливо, бо компульсивні дії позбавлені стратегії, вони існують самі для себе. І то я якось спромігся вибудувати на них цілий канал з майже 150 відосами, і це мені вже робить погоду. Всесвіт почув мої моління на тему хочу менше уроків, от їх майже нема, але скрута не настала.
***
Непогано б, звичайно, зайнятися своєю музикою, а не каверами. Кавери небезпечні тим, що ти користуєшся результатами роботи інших людей, менеджерів, які вкладалися, інвестували, просували продукт, популярністю якого ти тепер користуєшся. А спробувати просувати своє? Тут у мене стан невизначеності, тривоги та ступору, навіть невпевненість, що це для мене, займатися комерційним просуванням своєї музики. І тут не вдається відрізнити стан застряглості від об'єктивної реальності, неясно, де криється ілюзія. Може, неможливість надумана. Може, можливість надумана. Війна впливає на мотивацію та кількість тривоги. Чи від того більше речей надумані? Може бути. Але тривога не надумана. Отак і пробуц відліпити ілюзію від реальності. Сама ця дія потрібна, але забирає сили.
***
У якості головної розвлєкухи у мене обхід чайних. У чайних закладах мозок наче розпрямляється. Чайну на Рейтарській гарно зробили — замість етнодекору це сучасне кафе, музло волає сучасне, як і на Кудрявці, але втім немає відчуття відторгнення, чуваки зуміли створити настрій простору, хоча є кухня, плюс якість чаю там важить.
Немає коментарів:
Дописати коментар