вівторок, 25 квітня 2023 р.

 


Кльове музло. Наче примітив, але спробуй зробити так, щоб був простір. Мінімум підписників, мінімум переглядів, все як завжди з тим, що справді варте уваги. Коли я думаю, що б я хотів записувати в студії, то точно щось таке, якийсь лаунж, ембієнт. Щоправда музла цього напряму дофіга, тому в комерційному сенсі треба так само розуміти, як його продати, а не лише як його зробити. Але принаймні такий стиль створення музики породжує відчуття, що ти наблизився до чогось у пошуках сенсів: такі звуки - це хоча б про щось, бо в цілому з сенсами якось туго, їх хочеться у щось вкласти, але найчастіше придивляєшся і бачиш: нє, не той контейнер.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Я в чомусь навіть заздрю тим, хто любить природу, сад, дачу і те.пе. Чого так склалося зі мною — довга історія, яка сягає коренями дитинства...