понеділок, 25 квітня 2022 р.

Такий гарний день.
Спочатку сидів удома, потім вирішив проїхатися на самокаті. Мене занесло аж на Контрактову — хотів пройтися по Житньому ринку, але згадав, що пн вихідний. Поїхав далі, зайшов у турецький магазин, потім до лавки італійських товарів, потім у Сільпо. Трохи більше ніж за годину об'їздив купу місць та набрав ніштяків. Потім пройшовся подивився у нас в парку магнолії.
А тепер треба допрацьовувати замовлення по нотах, а так облом, капець.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Я в чомусь навіть заздрю тим, хто любить природу, сад, дачу і те.пе. Чого так склалося зі мною — довга історія, яка сягає коренями дитинства...