неділя, 10 квітня 2022 р.

Зробив сьогодні відео на аранжування Ой у лузі. Нормально розійшлося по фб, писали з приводу нот, двом продав ноти, хоча писало у приват більше народу, але коли отримували повідомлення про вартість, вони просто зливалися. Тобто люди писали, сподіваючись, що я розсилаю ноти усім охочим.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Я в чомусь навіть заздрю тим, хто любить природу, сад, дачу і те.пе. Чого так склалося зі мною — довга історія, яка сягає коренями дитинства...